Koorleden

De leden van Vox Humana komen uit de regio Zuidoost Brabant en Noord en Midden Limburg en soms nog van daar buiten.

Gedurende de maand september van elk jaar wordt de ledenlijst regelmatig veranderd/aangepast vanwege aan- en afmeldingen voor het komende nieuwe project dat steeds in oktober van start gaat. ‘Oude’ koorleden geven aan dat ze wel of niet willen doorgaan met het volgende project en nieuwe koorleden melden zich aan. Op de webpagina ‘Lid worden’ staat precies aangegeven hoe de procedure van aanmelding van nieuwe aspirant-leden werkt.

Naast beginners sluiten zich ook vaak ervaren zangers en zangeressen aan bij Vox Humana. Veel koorleden zingen (of hebben gezongen) in een tweede of zelfs derde koor. Dat is mogelijk omdat we maar 6 maanden per jaar zingen, omdat we concerten geven op het moment dat andere koren dat niet doen en omdat Vox Humana bewust de voor veel koren incourante woensdagavond als repetitieavond heeft gekozen.

Koren waarin onze leden zingen of hebben gezongen zijn: kamerkoor Calliope, Sweet Sixteen, Toonkunstkoor Amsterdam, Het schoolkoor van het Peellandcollege, het Deurnes Gemengd Koor, het kamerkoor Solum pro Arte, Beek en Donks Gemengd Koor, Operakoor Eindhoven, het Philips Koor, het Helmonds Kamerkoor, Entre nous, Operettekoor Deurne, Ars Musica, het Helmonds Mannenkoor, het Astens Mannenkoor, Astens Gemengd Koor ‘Pur Sangh’, Animato, Houts Gemengd Koor, Viva La Musica, De Klokkengieters, Operetten Gezellen St. Anthonis, Hollands Vocaal Ensemble, Rhenus Cantat, Drents Vocaal Ensemble, Canta Libre, Gem. Zangvereniging Liessel, Fra mille Amanti, mannenkoor Lambardi, Wereldkoor Makandra, het kamerkoor ’t Hum, het gemengd koor Vivace, het Helmonds Slavisch Koor, Venlo’s Gemengd Koor Zanglust, het Meierijs Kamerkoor, het Deurnes Mannenkoor, het kamerkoor Sine nomine, Onvermeidelijk, Vrouwenkoor Sirena, Arti Vocali, Mixed Voices, Al Antico, Marcando, Eindhovense Oratorium Vereniging, Artis Vicus, Stedelijk Helmonds Seniorenkoor, Meriko Vocaal, Zanglust Meterik, kamerkoor Ensuite, kamerkoor Tourdion, kamerkoor Cantique, Koskoier, Gemerts Mannenkoor, mannenkoor ‘La bonne Esperance’, Wilhelmina Mannenkoor Eindhoven, Amerconsort, Kolok, Koor Karakter Boekel, Zonnig Brabant Eindhoven, Brabantse Zonnekanters, Vive l’Opera, Operakoor Veghel/Nuenen, Gemengd Koor Mierlo, Vrouwenkoor ‘De Weef’, Shantykoor ‘Dwarsgetuigd’, Dubbelkwartet ‘Dionysos’, Oirschots Gemengd Koor, Nuenens Kamerkoor, Strijps Kamerkoor, Invicto Deurne, Schoolkoor Gymnasium Beekvliet, Nijmeegs Studentenkoor Alphons Diepenbrock en het Shantykoor De Klotvaarders Deurne, Kolok Helmond, Canta Classica Mierlo, vrouwenkoor Confetti Helmond, zanggroep Eige Wies Roggel, Vocaal ensemble Leudal Heythuysen, kamerkoren in Utrecht en IJsselstein, Collegium Vocale Venray, Canthonis Oratoriumkoor

Op onderstaande foto staan alle leden met de dirigent liggend.

Hieronder staan de namen van de 64 leden die hebben ingeschreven voor het negende koorproject.
Ze zijn afkomstig uit Deurne (21), Helmond (19), Aarle-Rixtel (4), Asten (3), Bakel (2), Eindhoven (2), Waalre, Best, Mierlo, Beek en Donk, Keldonk, De Mortel, Elsendorp, Horst, Sevenum, Venlo, Meterik, Griendtsveen en Heide (Venray). Er zijn 22 sopranen, 21 alten, 11 tenoren en 10 bassen.

Sopranen

Hettie Bodifee
Anita Brentjens
Tannie Ebben-Koning
Elen de Galan
Leny Janssen-Leurs
Annie Klerks
Mieke Snijder
Miek Versteden
Diny Beniers
Gerrie Gijsen
Dorie Litjens
Trees Bruggenwirth
Gemmie de Beer
Martine Matheij
Greet van Koolwijk
Gien van Waaijenburg
Jacqueline v.d. Brandt
Gerry van Duppen
Toos van Asten
José van Woerkum
Mariet van Dijnen
José Voermans

 

Alten

Gonnie van Bokhoven
Irene Boonstra
Annie van der Pol
Maartje Kamphorst
Alda van der Steen
Mia Willems
Annie Verberne
Annemarie Brokx
Wilma Kloppenburg
Maria van Rijswick
Rikie v. Helvert
Francien Cranendonk
Els Gipman
Thea Prinssen
Marion van Wanrooij
Norma Hendriks
Mieke van de Rotte
Ute Schagen
Els Peterink
Hanny van Rijt
Nelly Claes

Tenoren

Riny v.d. Els
Kees v.d. Sande
Harrie Verbruggen
May Jansen
Joep Jansen
Rob Onderstal
Ger Slaats
Johan Cranendonk
Ronald van Wanrooij
Jan Oosterveen
Jan van den Hurk
Alfred Smeurs

Bassen

Walter v.d.Aker
Frits Boudewijns
Marten Salverda
Wim van Thiel
Frans Boudewijns
Lambert Verbaarschot
Ad van der Zanden
Wim Rietveld
Huub van Stiphout
Jo Janssen